Wykaz wycieczek jakie zostały zorganizowane

W letnie wakacje Sołtys wsi Chumiętki wraz z Radą Sołecką organizują jednodniowe wycieczki dla dzieci z Chumiętek.

Koszt przejazdu autokarem pokrywa Urząd Miasta i Gminy w Krobi, w ramach dofinansowania na letni wypoczynek dla dzieci na wniosek Sołtysa wsi i Rady Sołeckiej.

Za każdym razem, kiedy organizujemy wycieczki mamy swoich sponsorów:

 • Piekarnia Jesiak (chleb, ciasto)
 • Cukiernia Józwiak (ciasto)
 • Spódzielnia Mleczarska w Gostyniu (jogurty, serki)

Sklep Spożywczy Pan K.Jankowiak (napoje)

 Wykaz wycieczek jakie zostały zorganizowane:

 1. W 1998 roku wycieczka do Poznania. Dzieci zwiedzały poznański rynek, koziołki oraz ZOO na Malcie.
 2. W 2000 roku wycieczka do mini ZOO Leszno. Dzieci zwiedzały stadion im. A.Smoczyka i oglądały trening żużlowców UNII Leszno. Dzieci mogły się wykazać swoimi wyczynami pływackimi na basenie krytym w Lesznie. Po tak wyczerpującym dniu dzieci zajadały się frykasami z MacDonald.
 3. W 2003 roku wycieczka do ZOO we Wrocławiu. Dzieci zwiedzały Ogród Japoński i płyneły po Odrze statkiem "Kaczuszką"
 4. W 2008 roku wycieczka do "Nenufar Club" Park Rekreacyjny Budowle Świata w Kościanie. Dzieci zostały przywitane przez Piratów, którzy zachęcali do poszukiwania pirackiego skarbu, płyneły tratwami i poznawały budowle świata, następnie dzieci tańczyły z Hersztą Piratów, a na koniec piekły kiełbaski przy ognisku.
 5. W 2009 roku wycieczka do "Zaurolandi" w Rogowie koło Biskupina. Jest to teren 20 hektarów na którym znajduje się 80 naturalnej wielkości dinozaurów. Dzieci mogły się bawić na 2 hektarowym placu zabaw. Oprócz tradycyjnych huśtawek są zestawy sprawnościowo-zręcznościowe, wspinaczkowe, a dla najmłodszych przejazdzki dinociuchcią. Po zabawie dzieci jachały kolejką w Wenecji, a na koniec odwiedziły katedrę w Gnieznie.
 6. W 2010 roku wycieczka do ZOO we Wrocławiu. Dzieci zwiedzały Ogród Japoński i oglądały fontannę, która tryskała wodą w rytm muzyki co 15 minut.
 7. W 2011 roku wycieczka do Wambierzyc i okolic.
 8. 10 lipca 2012 roku została zorganizowana wycieczka do RAVEN TERRITORY Józefów k/CHOCZA
 9.  Dnia 9 lipca 2013 odbyła się wycieczka do Poznania. Dzieci zwiedzały zoo.    Następnie udali się do centrum sportowo-rekreacyjnego MALTA SKI.  
 10. 15 lipca 2014 została zorganizowana wycieczka do Karpacza. 

     

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Uznanie ! DUOMASTERS@wp.pl, 2014-01-13 15:53:16
Jednostka nie wiele znaczy - jak się widzi takie wspólne działanie to serce rośnie. WSPANIALE !
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 3235944 osób.
realizacja 2011: studio fabryka