Prace przy placu zabaw 24 maja

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Super! Teraz widac zmiany iMały, 2012-05-27 19:57:32
Super! Teraz widac zmiany i solidarność mieszkańców.Brawa dla młodzieży.Widać, że całkowite zmiany się szykują.Nowa pani sołtys przyciąga młodzież.Trzymajcie się.
QvjxhFFOWhnCfOdhOJZCUnP, 2012-07-31 13:00:24
Muszę się tu przyznać, że na początku nie byłem zywddcoeany na ten zespf3ł. Mf3j wzrok przyciągały kolorowe witryny, animacje i ogf3lnie przepych na stronach innych zespołf3w. To mogę powiedzieć dzisiaj szczerze. Po przesłuchaniu kilku utworf3w Ewelina z kobiecą intuicją głf3wkowała przy dwf3ch. Ja daleki od jakiejkolwiek decyzji. Po rozmowie telefonicznej jeden wyeliminował się sam był za drogi, nie na naszą kieszeń. Z drugim było miło porozmawiać co i jak wielka kultura. My jesteśmy dla Was i po to by spełnić Wasze oczekiwania oparte na naszym doświadczeniu, jeśli się decydujecie rezerwuję termin do spotkania powiedział. Ale się rozpisałem. Chcę jeszcze dodać, że wesele odbyło się jak zaplanowaliśmy z tym właśnie zespołem i wszyscy byli zachwyceni głosami wykonawcf3w. Pozdrawiamy Kapelę Piotrek i Ewelina
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 3235877 osób.
realizacja 2011: studio fabryka