KGW - 14 stycznia 2014

 

ZA WSZYSTKIE ODDANE SMS-ki  

 

BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY !!!

 

 

Serdeczne podziękowania p. Marii Rosik za dotychczasową współpracę

składają członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Chumiętkach.

 

Dnia 14.01.2014 na zebraniu Koła Gospodyń Wiejskich wybrano nową

przewodniczącą, którą jednogłośnie została p. Eugenia Stefańska.

 

Skład komisji rewizyjnej:

p. Mariola Gała

  p. Violetta Stachowiak

    p. Irena Sławińska

 

Wybrano zarząd:

 

         Przewodnicząca:  Eugenia Stefańska

 

 Wiceprzewodnicząca Lucyna Paris

 

                     Skarbnik:  Maria Hajduk

 

                    Sekretarz:  Barbara Walińska

 

 Pozostałe Członkinie:

Helena Myślińska

- Helena Sudolska

- Barbara Lisiecka

- Agnieszka Sudolska

- Lucyna Sadowska

- Joanna Sojka

- Karolina Urbańska

- Aleksandra Olejniczak

- Bernadeta Karolczak

- Renata Matecka

- Danuta Biernaczyk

- Monika Sprutta

- Ewa Kasperkowiak 

- Małgorzata Karolczak

- Krystyna Urbańska

 

##########################################################################################

 

7 Kwietnia podczas zebrania KGW swoją rezygnację z członkowstwa złożyła pani Karolina Urbańska a chęć współpracy i działania w naszym kole zaoferowała pani Małgorzata Karolczak tym samym wstąpiła do naszej rodziny wpisując się.

 

##########################################################################################

 

15 czerwca podczas podsumowania występu w konkursie na nalepszy wypiek i na najlepszą potrawę oraz bicie rekordu na najwyższy wafel kajmakowy do koła wpisała się pani Krystyna Urbańska.

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
tak trzymaćlola, 2014-01-17 21:44:47
W tym składzie dziewczyny macie dużą siłę przebicia.Życzę Wam powodzenia i działajcie jak do tej pory.Pozdrawiam całe KGW
plebiscytczłonkinie, 2014-01-23 00:21:37
Dziękujemy wszystkim za oddane na nas głosy.Pozdrawiamy gorąco z lodowatych Chumiętek
konkursmf, 2014-01-23 14:59:39
Ja wam życzę jak najlepiej ale nie macie żadnych szans na zwycięstwo w konkursie na najlepsze kgw. Żychlewo i stara krobia was rozdepcze - zobaczycie.
tssssssssssssssssdo mf konkurs, 2014-01-23 17:23:08
hahahaha co nie wygrają jak wygrają kurwa pojebało cie ponad 2% maja przewagi nad zychlewem, a na 0,1% potrzeba już ok 30sms a zychlewo to sa prawie jak biskupiany to sa ździercy złamanego grosza nie którzy nie dadzą przepraszam za przekleństwem
imprezka bodzio, 2014-01-23 23:04:42
Uwielbiam imprezować między dziewczynami z KGW w Chumiętkach oczywiście, jesteście takie wszystkie na luzie aby tylko żałuje, że na sylwku byłem w Potarzycy, bo tam była cienizna
dyplomy !Irena ze Świdnicy, 2014-01-25 09:28:07
Ja uważam, że plebiscyt to jedna wielka ściema i nie odzwierciedla rzeczywistości. Jak można zająć wysokie miejsce skoro liczba mieszkańców jest zróznicowana a już same wyposażenie świetlic oraz kuchni przepaścią. Ja jestem pełna podziwu dla Was moje drogie, bo zerkam czasami na inne kroniki i widze w jakich warunach pracują inne koła i jakim sprzętem dysponują. Najważniejsze jednak a żeby robić coś z pasją i nie czekać na DYPLOMY itd. Ściskam Was bardzo mocno i życzę spokoju i wytrałości.
malolatapisarka, 2014-01-25 23:33:37
do Ireny i co z tego ze jest ich tak mało i ze nie maja wyposażenia w kuchni i świetlicy to świadczy akurat o urzędzie gminy jak ich wspierają finansowo skoro są zmuszone radzić sobie same ważne ze wspólnie i z pełnym zaangażowaniem sobie radzą proszę spojrzeć na inne kola gdzie maja to wszystko a nie potrafią się dogadać miedzy sobą i kola nie działają tak jak w Chmiętkach.
pozazdrościćJadzia z Bielsko Białej, 2014-02-01 21:35:28
Tak Was dziewczyny obserwuję w tej kronice od roku i tylko pozazdrościć takiej organizacji i chęć do pracy, która nie przynosi żadnych zysków a u Was widać, że to wszystko sprawia Wam satysfakcję i to jest piękne a w dzisiejszych czasach mało kto robi coś za darmo a nawet dla przyjemności.Stronkę z kronikami znalazłam przypadkowo, wasza spodobała mi się najbardziej choć nazwa wioski troszkę odpychała.Powinnyście panie zdobyć wielką statuetkę za Waszą pracę.Jesteście The best.Najlepsza kronika w całej Polsce i najlepsze gospodynie z całego kraju.
WygranaJadzia z Bielsko Białej, 2014-02-01 21:39:21
Życzę Wam kochaniutkie wygranej w plebiscycie i też wysyłam z rodziną i znajomymi sms-y na Wasze koło.
KGW ChumietkiWrocław, 2014-02-13 11:18:54
Widze, że Dziewczyn Wam przybywa w KGW i to cieszy, natomiast ja nie otym, chcemy wam podarować 100 sms z 10 numerków i to taki mały prezent dla Was od ..., to nie ważne. Pozdrawiamy wszystkie członkinie i śpiewającą Panią Sołtys AGĘ!!!
KGW ChumiętkiADMINISTRATOR, 2014-02-16 12:00:40
A teraz poczytajcie co pisaliście na temat naszych PAŃ z KGW, wielkie dzieki za super życzenia ale na całe szczęście nie wszystkie się spełniły !!!
MISTRZYNIEJASŁO -, 2014-02-16 14:55:48
Witam i pozdrawiam ale przede wszystkim GRATULUJE wam Dziewczyny I -go miejsca.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 3235898 osób.
realizacja 2011: studio fabryka