Andrzejki 29 listopada

 

 

 

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
CiekawskiKolejorz, 2015-01-28 18:49:52
Jestem ciekawy kto wam robi te filmy bo widze że to nie jest byle co a produkcja długich filmów to nie są 3 minuty tylko około 1 dnia tym bardziej że są FULLHD. Przy okazji chce pozdrowić KGW i Radę Sołecką którzy się angażują i którzy wspierają p. Sołtys wszyscy mówią że "wszystko" to dzięki niej ale ja twierdze że gdyby nie pomoc rady czy KGW nie było by tak kolorowo.
Ciekawskimieszkanka, 2015-01-29 10:50:01
Jest jedna taka osoba, która pracuje z filmami ale niech to zostanie anonimowe i na chwilę obecną się już nie wyrabia bo po prostu za dużo się dzieje. Co do KGW to Panie działają można powiedzieć wzorowo i do tego angażują się we wszystkie przedsięwzięcia i spotkania organizowane na terenie naszej miejscowości jak i po za nią biorąc czynny udział. Natomiast Rada Sołecka to tylko 7 osób i bez pomocy mieszkańców nie było by tak wesoło, sama pani Sołtys też nic nie zdziała jak nie ma oparcia i pomocy mieszkańców ale warto tu wspomnieć, że bardzo dużo życzliwych nam ludzi z zewnątrz pomaga praktycznie we wszystkim co tylko mamy do zrobienia a i tak nie do końca podoba się to wszystko naszym Urzędnikom z Gminy. Wiadomo, że w każdej małej miejscowości nie do końca się wszyscy angażują i tak też jest u nas, a niektórzy nawet nie robiąc nic tylko potrafią krytykować i bezczelnie się zachowywać.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 3235585 osób.
realizacja 2011: studio fabryka